Diş Beyazlatma Fiyat 2018

2018 Diş Beyazlatma Fiyat hakkında bilgi vermeye çalışacağız. Modern insanın toplum yaşantısında olmazsa olmazlardan birisi olan beyaz dişler, sosyal ilişkileri düzenleme bağlamında üstlendiği rol ile dikkat çekmektedir. Zira insanların ilk kez karşılaştıkları insanlarda ilk olarak dikkat ettiği nokta dişlerdir ve çeşitli sebeplerle sararmış dişler, bu konuda sıkıntı yaratabilmektedir.

Son yıllarda gelişen teknoloji sayesinde dişlerde oluşan sararmalar etkin bir şekilde yok edilebilmekte; dişlerinizin eski beyaz görüntüsü tekrardan sizlere sunulabilmektedir. Bu açıdan etkili olarak kullanılan iki yöntem dikkat çekmektedir.

Diş Beyazlatma Fiyat
Diş Beyazlatma Fiyat

Diş Beyazlatma Fiyatları 2018

Ofis tipi ve ev tipi olarak adlandırılan bu yöntemler kesin sonuç vermekle birlikte diş beyazlatma fiyat politikası bu yöntemlerden hangisinin tercih edildiğine göre değişkenlik göstermektedir. 100 tl den başlayıp 500 tl ye kadar değişiklik göstermektedir.

Yukarıda bahsi geçen yöntemlerden ilki olan ev tipi diş beyazlatma işlemi, ofis tipi beyazlatma işlemine göre daha hesaplıdır; fakat buna paralel olarak biraz daha zahmetlidir. Söz konusu yöntemi işletmek için öncelikle dişlerini beyazlatmak isteyen kişinin ağız ölçüleri diş hekimi nezaretinde alındıktan sonra bu ölçülere uygun bir kalıp çıkarılır. Kalıp çıkarma aşamasından sonra kalıba diş beyazlatıcı ilaçlar yerleştirilir ve beyazlık talep eden kişiden bu kalıbı her gün olacak şekilde günde 6-8 arasında takması istenir. Dişlerin kalıba verdiği tepkiye bağlı olarak bu işlem 1 hafta ile 1 ay arasında sürebilmektedir.

Ev tipi diş beyazlatmaya nazaran diş beyazlatma fiyat çerçevesi noktasında biraz daha külfetli olan, ofis veya klinik tipi beyazlatma yöntemi olarak adlandırılan işlem ise, tek seansta arzulanan beyaz dişleri sunması açısından sıklıkla tercih edilmektedir.

Söz konusu işlemde dişlerini beyazlatmayı arzulayan kimselerin bu operasyona ne tip tepkiler verebileceği göz önünde bulundurulduktan sonra dişlere beyazlatıcı ilaçlar yerleştirilir. Sonrasında ilaç yerleştirilen bölgelere belirli sürelerde renkli ışın uygulaması yapılır. Bu esnada damaklar ve dudaklar zarar görmemeleri için özel olarak korumaya alınmaktadır. Yaklaşık olarak 45 dakika süren klinik tipi beyazlatma neticesinde yüzde yüz oranında kesin sonuç alınabilmektedir ve gerekli koşullar sağlandığı takdirde herhangi bir sakıncası bulunmamaktadır.

Bunlara ek olarak diş beyazlatma fiyat politikaları ile alakalı olarak gidilmiş olan kliniğin bu konudaki yetkinliği ve kullanılan malzemeler de belirleyici olabilmektedir. Bu sebeple diş beyazlatmaya gitmeden önce kliniğinizden fiyatlarla ilgili bilgi almanızı tavsiye ederiz.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here