Gece Diş Ağrısı Yaşarsanız Çözümler

Diş ağrıları ağız bakımının tam olarak yerine getirilmediği yada ağız içinde çürükler, kaza sonucu kırılan dişler gibi faktörler vardır. Diş ağrısı kişiden kişiye değişir. Diş ağrıları genellikle gece ortaya çıkar. Neden gece başlar insanların vücudunda hormonal değişikler gece başladığından sadece diş ağrısı değil çoğu sağlık problemleri gece ortaya çıkar. Diş ağrıları çok şiddetli ve zonklama yapar.

Gece Diş Ağrısı
Gece Diş Ağrısı

Gece Diş Ağrısını Ne Durdurur?

1 ) Bitkisel tedavi olarak şiddetli diş ağrıları için en iyi yöntemlerden birisi karanfil yağı veya karanfil Yaprağıdır.Diş ağrısını oldukça hafifleten karanfil yağını EVİNİZDE mutlaka buldurun, ağrıyan dişe uygulayın .karanfil yağını SOLUNUM YOLU ENFEKSİYONU GEÇİREN VE HAMİLELİK DÖNEMİNDE OLAN BAYANLARIN KESİNLİKLE KULLANMAMASI GERMEKTEDİR.Bitkilerin insanlar üzerinde etkileri kuşkusuz fakat fazla kullanılmaları vücutta bir takım etkilere neden olabilmektedir.dikkatli ve bir uzmana danışılmadan kullanılmamaları gerekmektedir.

2)İkinci bir çözüm önerisi ezilmiş sarımsağın ağız içinde ağrının olduğu bölgenin üzerine konulmasıdır. Bir diş sarımsağı havanda ya da başka bir alet yardımıyla döverek ezin. Daha sonra bunu ağrıyan dişinizin üstüne koyun. Bir çok kişi bu yöntemin işe yaradığını söylemektedir.

3) Bir çay bardağı kadar suya bir tatlı kaşığı tuz atın ve eriyene kadar karıştırın. Bu karışımla Ağzınızı Güzelce gargara yapın. Bu işlemi bir kaç kez yapın.

Unutmayın bu işlem gece diş ağrınızı hafifletmek içindir. En kısa bir süre içerisinde diş hekiminde diş tedavisi yaptırmalısınız.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here