Hakkımızda

Diş Tedavisi sitemizden bilgi almak için yazabilirsiniz. Diş sağlığınız ile ilgili bilgileri diş hekimlerinden almaktayız. Ticari her hangi bir kimliğimiz yoktur sadece yakınlarımızda bildiğimiz arkadaşlara öneri vermekteyiz.

Site gelirimiz Google reklamlarıdır. Sitemizde sizlerde makale yazmak isterseniz bilgi@disimplant.web.tr mail adresine gönderebilirsiniz. Diğer istek ve önerilerinizi de mail adresimizden iletebilirsiniz. Telefon numarasında ise gönüllü arkadaşımız tarafında bilgi verilmektedir.

Nasıl Çalışırız?

ÖNCE HİJYEN

Kliniğimiz son derece temiz ve hijneniktir.Her kullanılan malzemeler ,ünit ,yerler dezenfekte yapılmakta ve sterilize yapılmaktadır.

TAKIM ÇALIŞMASI

Gerek yanımızda çalışan doktorlarımızla gerekse çalıştığımız estetik diş yapan teknisyenlerimiz,diğer personellerimizle ekip çalışması içerinde çalışıyoruz.

Kliniklerin ÇALIŞMA SAATLERİ

Çalışma saatlerimiz 09.00-21.00 hizmetinizdeyiz.

Telefonla bilgi 7/24 hizmetinizde

ÖDEME ŞEKİLLERİ

Kredi kartlarına taksit yapımı (bilgi alınız)

Nakit ödeme (ekstra indirim)

%100 hasta memnuniyet garantisi

Estetik diş hekimliği & İmplant diş merkezi,Modern dünyanın imkanlarından,en iyi şekilde istifade ederek,yetenekli ve tecrübeli kadrosuyla,yüksek teknoloji gücü ve hizmet anlayışı ile dünya standartlarında referans bir diş hekimliği firmasıdır.Başta İstanbul olmak üzere tüm Türkiye, Almanya ve diğer ülkeledeki gurbetçi halkımıza en uygun fiyata garantili diş protezleri sunar.

Estetik diş hekimliği & İmplant diş merkezi,birlikte tedavi ettiği tüm hastalarını misafiri olarak görür ve ilişkilerini ticaretin dışında da üst noktada tutup büyüyen bir aile olmayı hedefler.

UZMANLIK ALANLARI

İMPLANT DİŞ

PORSELEN DİŞ (KAPLAMALAR)

ZİRKONYUM DİŞ

ORTODONTİ(DİŞTELİ)

DİŞ BEYAZLATMA

TOTAL (DAMAK DİŞ)

PROTEZ KANCALI,SÜRGÜLÜ (ÇITIÇITLI) DİŞLER

DİĞER TEDAVİLER

Kalite Anlayışımız

Kalite her işimizde standarttır.

Diş sağlığı sektöründe ve yaşam alanlarına güven katmak üzere yola çıktığımızdan beri kalite,tüm çalşanlarımız için en önemli görev ve hedeftir.

*Diş sağlığı konusunda,Uluslararası sektörün kullandığı en yüksek teknolojiyi ve sektörün en iyi ürünlerini siz değerli hastalarımızda kullanıyoruz.

*09.00-21.00 arası kliniğimizde hizmet sağlıyor

*7 gün 24 saat telefonla hizmet sağlıyor

*Sürekli kalite iyileştirme anlayışını benimser ve paylaşırız.

*Takım çalışması anlayışını benimser ve yaşatırız.

*Sunduğumuz teknolojiyi sürekli yeniler ve verdiğimiz hizmetleri iyileştiririz.

*Kesinlikle kaliteden ödün vermez,%100 hasta memnuniyet garantisi veririz.