İmplant 2018 Ortalama ve En Uygun Fiyatları

İmplant 2018 fiyatları ne kadar olacak? implantın yapımında sabit bir ücretten söz edilmesi oldukça güçtür. Piyasada bir implant dişin ortama fiyatı 1000 tl den başlamaktadır. 3000 tl ye kadar bedel çıkmaktadır. Bu fiyat oynamasının bir çok nedeni vardır bu nedenlerden en başta geleni ise yapay vidanın titanyum denen bir elementten yapılıyor olmasıdır.

Titanyum dışarıdan ülkemize getirtilen bir elementtir. böyle olunca dolardaki dalgalanmalar direk etkilemektedir. Piyasada 100’ü aşkın implant markası bulunmaktadır ve talebin  artması nedeniyle yeni yeni firmalar her geçen gün sektöre eklenmektedir. Bunlardan en rağbet göreni Amerikan ve Avrupa menşeli firmalardır. Piyasada bunca çeşit olunca iyi araştırılmalı ve kaliteli malzeme ile bu uygulama yaptırılmalıdır. Kalitesiz malzeme sorun yaşamanıza neden olur.

İmplant 2018 Ortalama ve En Uygun Fiyatları
İmplant 2018 Ortalama ve En Uygun Fiyatları

Ortalama implant fiyatları

İmplant ortalama fiyatları; son dönem oldukça rağbet gören bir uygulamadır. Diğer uygulamalardan fiyat olarak bir miktar fazla olmasının sebebi , yapay kök olarak kullanılan vidanın titanyum maddesinden yapılması dolayısı iledir. Titanyum dışarıdan getirtilen bir maddedir ve dolara endekslidir. Dolar artışı direk implant fiyatlarını da etkilemektedir.

Piyasada 100 aşkın implant markası mevcuttur. Bunlardan en çok rağbet gören Amerika ve Avrupa markaları olmaktadır. 1000 TL gibi bir fiyattan başlayan implant diş  kişinin ağzındaki soruna göre bedel artabilir. Doktorunuz ilk muayenede yapılacak işlemi size anlatacak ve kullanacağı malzeme kalitesinden size bahsedecektir. Fiyatı düşürmek amacı ile kalitesiz malzeme kullanımından kaçınılmalıdır. Sağlığa verilen para asla boşa gitmiş para değildir.

En Uygun İmplant Fiyat Ne Kadar

İmplant en uygun fiyat; Piyasada 100 aşkın implant çeşidi mevcuttur. Her ekonomik durma göre bu uygulamayı yaptırmanız mümkün belkide. Ama sonuçlarına katlanırsanız. Ucuz yaptıracağım derken sağlığınızdan olmayın. Yapay vida bilindiği gibi titanyum elementinden yapılmaktadır. Titanyum dışarıdan ithal edilen bir madde olduğu için dolara endekslidir. Dolardaki artış direk implant  fiyatlarının artmasına neden olacaktır.

Ucuz implant arayanlar için şu atasözümüzü hatırlatmak isterim “ucuz mal alacak kadar zengin değilim” Unutmayalım ki yaptıracağımız uygulama ile doğal görünümlü dişlere sahip olacağız ve 30 yıl kadar ömrü olan  bir uygulama yaptıracağız. Piyasada 1000 tl den başlayan implant fiyatı bulabilirsiniz. Fiyattan önce kullanılan malzemenin kalitesine bakmalısınız. Doktorun bu konuda ki tecrübesi de çok önemlidir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here