İmplant kullananlar diş implant hakkında yorumlar ve implant fiyatları forum

İmplant kullananlar  yaptırdıkları uygulamayı anlatarak, bu uygulamayı yaptıracak olanların akıllarındaki soru işaretlerini gideriyorlar. Yaptıranların ortak görüşü operasyon sırasında anestezi uygulandığı için hiçbir ağrı ve acı hissetmemiş olmaları. İşlem sonunda anestezinin etkisi geçtikten sonra bir süre ağrı yaşadıklarını belirttiler. Doktorun verdiği ağrı kesicilerle  bu ağrı sorununda geçtiğini belirten hastalar dişlerini doğal dişler gibi kullandıklarını söylüyorlar. Bir kaç hasta yaptıkları hatalardan bahsederek, bu hareketin yapılmaması gerektiğini söylüyorlar. Sigara kullanan bir hasta doktorun sözünü dinlemeyip sigara içtiğini ve iyileşme sorunu yaşadığını belirtiyor. Bu nedenle implant yaptıran hastaların en az 2-3 gün sigara içmemelerini söylüyor. Genel görüşler implant uygulamasından insanların memnun olduğu görüşü. Fiyatı bir miktar pahalı bulsalar da.

İmplant kullananlar diş implant hakkında yorumlar ve implant fiyatları forum
İmplant kullananlar diş implant hakkında yorumlar ve implant fiyatları forum

İmplant hakkında yorumlar Nelerdir

Bu konuda yurdun her ilinden çeşitli yorumlar mevcuttur. 45 yaşında Ankara’dan bir hasta yaklaşık 3-4 yıl önce implant yaptırdığını implant yaptırma sürecinde bir miktar acı duyduğunu belirtiyor. Uygulama sonunda doktorun verdiği ilaçları düzenli kullandığını söylüyor. 3 ay sonra protezi takılmış ve şu an kendi dişleri gibi kullanabiliyormuş ve herkese tavsiye ediyor. İzmir’de yaşayan bir başka hasta yakını gecen yıl annesinin 4 dişine implant yaptırdıklarını söylüyor. Annesinin ameliyat sonrası acı ve ağrı hissettiğini  doktorun verdiği ilaçları içtikten sonra ağrıların son bulduğunu belirtiyor. Maliyetinin 5.000 tl kadar olduğundan da bahsetmiş. Annesinin şu an dişlerini çok rahat kullandığını ve çevredeki herkesin imrenerek baktığını söylüyor hasta yakını.

İmplant fiyatları forum

Bu konuda bir çok forumdan yardım alabilirsiniz. Diş yaptıranların fikir ve görüşleri, bu uygulamayı kaça yaptırdıkları hakkında soru cevap şeklinde yanıt alabilirsiniz. İmplant diş yapılırken ve sonrasında yaşadıkları tecrübeleri sizlerle paylaşıyorlar. Sizde aklınıza takılan soruları bu formlarda kullanan kişilere sorabilir aklınıza takılan soruların cevabını bulabilirsiniz. Bu uygulamanın cerrahi bir uygulama olması nedeni ile insanlarda bir tereddüt ve korku olabilmekte bu korkularını gidermek için implant yapmış kişilerden fikir alma ihtiyacı hissediyorlar. İmplant diş fiyatları konusunda da bu forumlardan bilgi ve destek alıyorlar. Hangi doktorda ve ne kadar ücrete yaptırdıklarını paylaşarak, yeni yaptıracak insanlara bir nebze yardımcı oluyorlar, insanlar bilgilenmiş oluyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here