Yaprak Porselen Fiyatları 2016

Yaprak porselen fiyatları; konulu makalemizde bu yılın ortalama fiyatlarını ve yaprak diş yapımını bulabilirsiniz. İnsanın kendini en iyi ifade ettiği yöntem mimikleri ve güzel bir gülüştür. İlk izlenimi yüzümüzdeki duruşla bırakırız. Yüzümüzü tamamlayan en önemli organımız ise dişlerimiz. Dişlerimiz istediğimiz ölçüde beyaz değilse ister istemez gülmekten çekiniriz. Sararmış, leke içindeki gülüşler bizi utandırır.

Yaprak Porselen Fiyatları 2016
Yaprak Porselen Fiyatları 2016

Gülerken ağzımızı kapatma ihtiyacı hissederiz. Hele de dişlerimizde bir kaza sonucu kırılma, aşınma meydana gelmişse. Ya da küçük yaşlarda aldığımız ağır ilaçlar sonucunda dişlerimizde hasar oluşmuşsa böyle dişlerle sokağa bile çıkmak istemeyeceksiniz. Diş diziliminde dişlerinizin arası aralık mı? ve bu arkadaşlarınız arasında alay konusu mu oluyor ? Tüm bu sorunları dişlerinize yaprak porselen yaptırarak çözüme kavuşturabilirsiniz.

Yaprak Porselen Fiyatları Malzeme Kalitesi Belirler

Yaprak porselen fiyatları yaptıracağınız ile hata semte göre bile değişebilir. Bunun yanında çalışacağınız hekimin bu konuda yaptığı ün ve tecrübeye göre de değişebilir. Kullanılacak olan malzeme ve işçilikte fiyatı belirleyen önemli faktörlerdendir. Hastanın diş yapısı, kaç tane dişte sorun olup olmadığı da fiyat için önemlidir. Bu konuda en iyi bilgiyi ilk muayene sonunda doktorunuz size verecektir. Ortalama bir fiyat merak edenler için: 370 tl ile 800 tl arasında değişen fiyatlarda yaprak porselen kaplama yapılmaktadır. Kaplama sonunda elde edilecek sonuçla verilen para çokta gelmeyecektir size. Ağzınızda olukça doğal görünen dişlere sahip olacaksınız

Yaprak Porselen Avantajları Nelerdir

Yaprak porselen kaplam yapılırken dişlerde çok kesim işlemi uygulanmaz. Tırnak kalınlığında bir kesim işlemi yapılıp porselenler dişe yapıştırılır. Bu şekilde dişlerimize bir zarar verilmemiş olur hemde kaplama sayesinde dişlerimiz  korunur. Bu kaplama türü diş etimizle uyumludur, yıllar geçse de diş etlerinde bir kararma ve morarma yapmaz. Işık geçirgenliği sayesinde  oldukça doğal bir görünüme sahiptirler. Tedavi süresi kısa bir yöntemdir. İki- üç seansta istediğiniz dişlere kavuşabilirsiniz. Dişçi korkusu yaşayanlar için bu önemli bir etkendir. Yaprak porselen kaplam dişlerin yüzeyi pürüzsüzdür. Bu nedenle leke tutmaz, renk değiştirmez.  Bu tür kaplamanın aşınma direnci çok yüksektir, dişlerinizin zamanla aşınma olasılığı çok düşüktür.

1 YORUM

  1. Malatya Lamine Porselen: Malatya lamine porselen sağlam diş dokusunda oldukça ince bir törpüleme yapılarak yaprak + İlave olarak Yaprak porselen uygulamaları sayesinde 4 – 7 gün gibi kısa bir sürede, hayalinizdeki gülüşe sahip

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here