Yaprak Porselen Yaptıranlar

Son  dönem diş estetiği konusunda oldukça talep gören bir kaplama türüdür yaprak porselen kaplamalar. Yaprak porselen yaptıranlar eskiden sadece ünlüler olarak bilinirdi. Televizyon karşısında diş macunu yada fırçası reklamlarını özenerek izler neden bizim bu denli beyaz dişlerimiz yok diye iç geçirdik. Sanatçıların o tüm dişlerini göstererek gülmesine hayranlıkla bakardık. Sonra aynanın karşısına geçip kendi dişlerimizi kontrol ederdik. Yeteri kadar beyaz bulmaz beyazlasın diye arka arkaya defalarca temizlerdik. Yine dişlerdeki lekeler ve sarılıklar geçmezdi. Dişlerimiz de ki aşınma, kırılma ve diş arası boşluklarımızdan şikayet eder ama bir türlü çözüm bulamazdık. Artık bizde tıpkı ünlülerin kadar güzel, beyaz, sağlıklı ve düzgün dizilimli dişlere sahip olabiliyoruz.

Yaprak Porselen Yaptıranlar
Yaprak Porselen Yaptıranlar

Yaprak  Porselen Diş Yaptıranlar Doğal Görünümlü Dişlere Sahip Oluyorlar

Işığı geçirgenliği sayesinde yaptıran kişilerin ağzında doğal dişler gibi duruyor yaprak porselen kaplamalar. Kişi söylemezse en yakınları bile kaplama olduğunu anlamıyor, doğal dişler gibi görünüyor. Bu kaplama yöntemini uygulayan kişilerin en büyük memnuniyeti kaplamanın leke tutmama özelliğidir. Kapmamanın üstü cilalandığı için yıllar geçse de aynı rengini korur, sararma yapmaz. Diş taşı oluşmaz, hafiftir ağızda ağırlık yapmaz. Direnç bakımından kuvvetli  oldukları için uzun yıllar aşınma problemi olmadan kullanılması hastaların hoşnut olduğu bir yönüdür. Ön dişlerine yaprak porselen kaplama uygulaması yaptıran hastalar kaplamanın dişlerinin çürümesini engellediğini söylüyorlar. Kaplam yapımında dişlerde küçültülme ve derin kesilme işlemi uygulanmaması da yaptıran hastalar tarafından memnuniyetle karşılanan bir durumdur.

Yaprak Porselen Diş Yaptıranlar Güzel  Bir Gülümsemeye Sahip Olduklarını Söylüyorlar

Yaprak porselen diş yaptıran hastalar tüm bu güzel özelliklerin en önemlisinin güzel bir gülüşe sahip olmak olduğunu söylüyorlar. Dişlerini bu kaplama uygulaması yaptırmadan önce kalabalık ortamda sıkıldıklarından ve utandıklarından bahsediyorlar. Toplum içinde sürekli ağzını elle kapatmak zorunda kaldıklarını ve bu durumun onları oldukça rahatsız ettiğini söylüyorlar. Yaprak porselen kaplama yaptırdıktan sonra kendilerine olan güvenin artığını sosyal çevrelerinin genişlediğini belirtiyorlar. Düşünsenize bir iş görüşmesine gidiyorsunuz ve elinizi uzatıp tebessüm etmeniz lazım. Ama dişleriniz lekeli, sararmış ve aşınmış. Ne kötü bir durum öyle değil mi? Yaprak porselen kaplama sayesinde tüm bu sıkıntılara son verebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here