Yüz Germe Ameliyatı Fiyatları

Biz Yüz germe ameliyatı olarak biliyoruz diğer bilinen adıysa Ritidektomi olarak da bilinen yüz germe ve boyundaki gözle görülür. Yaşlanma belirtileri cerrahi müdahale ile düzeltilebilmekte. Yüzdeki yaşlanma belirtilerinden rahatsızlık duyanlar için yüz germe ameliyatı sizin için doğru ve uygun bir seçim olabilir.

Size rahatsızlık veren belirtiler şöyle olabilir. Orta yüz bölgesinde sarkmalar, sarkmış yada değiştirmiş yağlar, gerdan görüntüsü, alt göz kapaklarının altında derin olarak belirgin olan kırışıklıklar, burun boyunca ağız köşesinde uzanan derin çizgiler bu rahatsızlıkları sizlere verebilir.

Yüz Germe Ameliyatı sonuçları

Yüz germe ameliyatı sonuçları size katkılar sağlayabilir. Yüz implantları, enjeksiyon yöntemi ile kırışıklıkları azaltma, yüz yapısını yeniden şekillendirmek için doku takviyesi bunlar sizlere katkıda bulunabilir. Yüz germe ameliyatı yaşlanmayı durdurmaz sadece yavaşlatır. Yüz tipinizi değiştirmez. Fiyatlar ise 2500 tl ile 15 bin tl arasında değişmektedir.

Yüz germe ameliyatı sadece cerrahi olarak yapılır. Yüz germe ameliyatı kişisel bir işlem olup bu ameliyatı başkasının isteği veya görüşüyle olmayıp kendi isteğiniz ile olmanız gerekmektedir.

Bu sizin kendi kişisel bir isteğiniz siz isterseniz yaptırabilirsiniz. Fiziksel olarak sağlık probleminiz yoksa, olumlu bir bakış açısına sahip ve aklınızda görüşünüzde iyi bir iyileşme elde etmek istiyorsanız bu yüz germe ameliyatını sizde olabilirsiniz.

Koşullar bu maddelere göre belirlenmiştir. Size ameliyata girmeden önce cerrah yani müdahale edicek kişi size birkaç sorular sorabilir, yüzünüzü muayene edebilir veya ölçebilir. Tıbbi kayıt için fotoğraf çekebilir.

Yüz Germe Ameliyatı Video İzle

Aşağıda sizler için bilgi vermesi açısından yüz germe ameliyatı videosu eklenmiştir. Lütfen görüntüleri küçük yaştaki çocuklara izlettirmeyin.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here