Zirkonyum Kaplama Diş Fiyatları 2017 Yılında Ne Kadar

Tamamen doğal, sağlıklı ve sağlam olan zirkonyum beyaz metal dış ülkelerden ithal olması nedeni ile zirkonyum kaplama diş fiyatları oldukça pahalı olmaktadır. Kişilerde dişe yapılacak olan uygulama diş sayısına göre zirkonyum kaplama diş fiyatları değişmektedir.

Zirkonyum Kaplama Diş Fiyatları 2017

Zirkonyum beyaz metal kaplama diş fiyatları bulunulan şehir ve döviz kurunun iniş ve çıkışlarına göre değişiklikler göstermektedir. Zirkonyum kaplama diş fiyatları ile ilgili en doğru ve kesin cevabı diş hekiminiz ve hastaneler vermektedir. Her zirkonyum kaplama diş fiyatları değişik olmaktadır.

Zirkonyum kaplama diş fiyatları net olmamakla birlikte ithal malzeme olduğundan dolayı beş yüz lira ile bin lira arasında değişiklik göstermektedir. Kaplama yapılacak olan dişe ve diş sayısına göre zirkonyum kaplama diş fiyatları değişmektedir.

Zirkonyum Kaplama Diş Fiyatları 2017 Yılında Ne Kadar
Zirkonyum Kaplama Diş Fiyatları 2017 Yılında Ne Kadar

Zirkonyum Diş Fiyatları Neden Pahalı

Zirkonyum beyaz metal estetik olarak doğal görünümü, sağlıklı olması, uzun süreli olması ve rahatlığı nedeni ile çok tercih edilmektedir. Zirkonyum beyaz metal ihraç ve doğal bir malzeme olduğundan zirkonyum diş fiyatları biraz pahalı olmaktadır.

Ülkemizde bulunmayan zirkonyum beyaz metal doğal olduğu için sağlık açısından uygun olmakta ve uygulandığında saydamlığı ve şeffaflığı nedeni ile doğal diş görünümü vermektedir. Diğer diş kaplamalarında (porselen diş)daha mat ve yapay bir görünüm oluşmaktadır.

Diğer uygulanan klasik diş protez ve kaplamalarından zirkonyum diş fiyatları daha yüksek olmaktadır. dört yüz liradan başlayarak bulunulan bölgeye ve diş hekime göre bin lira arasında bulunmaktadır. Hastalarda uygulanacak olan işlemlere göre de zirkonyum diş fiyatlarında değişiklikler olmaktadır.

62 YORUMLAR

 1. Daha once kaplama plan 12 disimi zirkonyum yaptirmak istiyorum fiyatlari ne kadar olur ve zaman olarak lack gunde biter bilgilendirirseniz sevinirim tesekkur

 2. Dar üst çene ve kapanma sorunu var bir de bir köpek dişim üstten çıkmış vaziyette. %100 olmasa da bu şekilde bir vakaya zirkonyum vs ile estetik bir görüntü kazandırılabilir mi?

  not : cerrahi işlem olacak falan dediler daha önce fakat o ameliyatlara falan giremem yani öyle bir çile çekecek gücüm yok

 3. Merhaba, ben daha önce kaplama yaptırdım ama memnun kalmadım diş etlerim sıkılmış gibi görünüyor ve morluk var. Benim size sorum 18 diş zirkonyum kaplama ne kadar tutar ve diş etlerimin doğal görünmesi mümkün olur mu ?

 4. Benim bi tane ön dişim yarım kırık onu nasıl yaparsınız ve zirkonyum yaptırmayıdüşünüyorum ön dişlerim yaklaşık 5 veya 6 tane yaşım 15 bu sorun olmaz diye düşünüyorum fiyatı ve ne zaman biteceğine dair bi cevap verseniz sevinirim teşekürler.

 5. Merhabalar zirkonyum kaplamadan sonra ömür boyu kullanabiliyor muyuz birde ben kütahyadayım buralarda önerebileceğiniz hekim var mı bilgi verirseniz sevinirim

 6. merhaba,eşim için yazıyorum,öndeki dişin sol tarafında bir diş ince ve sağında solunda boşluk var.bu boşluklara zirkonyum diş yaptırmak istiyoruz.alman malı olan zirkonyum dişin fiyatını öğrenmek istiyorum,ayrıca dişin orjinal alman malı olduğuna dair sertifikasını veriyor musunuz?ayrıca ücretsiz ön muayene yapıyor musunuz net fiyat bilgisi almak için.

 7. Merhaba

  Üstteki 10 dişimi ve alttaki 10 dişimi zırkonyum diş yaptırmak istiyorum fiyatı ve suresini öğrenebilir miyim ?
  (Yurt dışında yaşıyorum).

 8. İyi günler, 6 dişim zirkonyum fkat memnun deilm 8 dişimi zirkonyum yaptrmak istiyorm fiyat ne olr? şehir dışında oldğm ve çalıştğm içn en az kaçgünde biter? Haftasonuda muayene olabiliyormuyz?

 9. Merhaba , ön iki dişimden bir tanesi hafif yukarıya doğru. Küçükken alt kısımdan diş çıktığı için büyüdükçe TEK’ini yukarı attı. Çektirdik ama düzelme olmadı. İki tane zirkonyum diş ile düzelebilir mi acaba? Ve ne kadar olur fiyatı?

 10. Merhaba, benim yasim 28. Ust dislerm arasnda biraz bosluk, ust on 2 disimden birinin digerinin hafif ustunde olmaai ve en onemlisi disleklik problemim var. Ust cenem daha çıkık durumda. Mutlaka gormeniz gereklidir tabi ama bu gibi durumlarda da oneriyor musunuz? Sonucta agiz yapim degismeyecegi icin disleklik durumu ayni kalacaktir?

 11. üst çene 6 adet implant ve üstü zirkonyum kaplama yaptırmak isitiyorum. zirkonyum ve implant fiyatları ayrı ayrı ne kadardır. iyi çalışmalar dilerim.

 12. Merhabalar ust ön 4 disim kirilmisti uzun zaman kaplama vardi ve icerden tamamen curumus durumda zirkonyum tedavisiyle bunu onarmak mumkunmu ve fiyati ne olur simdiden tesekkurler…

 13. Benim sadece 2 tane dişim yamuk üstte köpek dişim ve yanındaki dişim, tel taktırmak istemiyorum. Bu yüzden hepsini mi kaplattırmak zorundayım yoksa sadece yamuk olan dişlerimi kaplattırabilir miyim?

 14. Mrblar bi hafta oldu üst ön zirkonyum yaptırıyorum iki kez ölçü alındı haftaya çarşamba takılacak zirkonyumlar sizce zirkonyum mu iyi lamine mi 6 dişi 4500 yapıyo dişçim sizce iyimi birde alman malıymış zirkonlar alman malı mı isviçre malı iyi tşklr

 15. MErhaba;

  Öncelikle zirkonyum kaplama ile zirkonyum diş ayrı şeyler mi oluyor?

  Bir de Zirkonyum kaplama fiyatları 1 diş için nedir?

  Teşekkürler.

 16. Hocam.benim ust dislerimden bir tanesi curumus kaplama yaptirmistim disi cekip kopruden ziyade imlpant dis taktirmak istiyorum ortalama ne kadar ucret tutar hocam

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here